• 505 288 787
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe warunki - nowe wyzwania.

 

 

W związku z pandemią covid-19 uruchomiliśmy dla Państwa konsultacje psychologiczne i psychoterapię online. Najczęściej spotykamy się z naszymi klientami za pośrednictwem Skype lub rozmowy telefonicznej. Spotkania służą uzyskaniu porady w różnych sytuacjach życiowych, również w zakresie problemów psychologicznych związanych z sytuacją kwarantanny. Omawiamy takie sprawy jak radzenie sobie z napięciem, stresem, lękiem i depresją; problemy wychowawcze, rodzinne, małżeńskie. Zarówno w przypadku dzieci, młodzieży, dorosłych i par prowadzimy sesje psychoterapii online. W szczególnych przypadkach prowadzimy konsultacje rodzinne w formie zdalnej.

 

Prowadzenie psychoterapii z dzieckiem lub adolescentem w formie online uzależnione jest od różnych czynników jednak w większości przypadków sprawnie i skutecznie realizujemy sesje w podejściu poznwaczo-behawioralnym. Podejście to opiera się na psychoedukacji, analizowaniu sposobu myślenia, inicjowaniu zmiany w myśleniu klienta w kierunku bardziej adekwatnym do jego sytuacji i jego samodzielnej pracy w oparciu o dopasowane materiały do pracy w domu. Z powodzeniem stosujemy wymienione sposoby terapii przez internet lub telefon.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy wszystkim Państwu wiele odporności fizycznej i emocjonalnej oraz nowych pomysłów na rozwój.

Łukasz Dracz